Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów [SCHEMAT]

Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów [SCHEMAT]

- Kategoria: Wiadomości
0

partyzantów-olsztyn

Przed nami kolejny etap przebudowy ul. Partyzantów między ul. 1 Maja a pl. Bema. Zmiany w organizacji ruchu mają zostać wprowadzone już w najbliższy weekend.

Z piątku na sobotę (11/12 maja) zamknięty zostanie wlot z ul. 1 Maja w ul. Partyzantów. Kierowcy, którzy do tej pory poruszali się chodnikiem od strony Komendy Wojewódzkiej Policji i włączali się do ruchu na wysokości ul. Lanca, teraz będą jechać aż do przedłużenia ul. 1 Maja.

Objazd od strony wiaduktu będzie wieść ul. 1 Maja, z której będzie można skręcić w ul. Mrongowiusza. Natomiast w drugą stronę – za krzyżowaniem 1 Maja-Mrongowiusza – wyłączony zostanie prawy pas ruchu.

– Dla jadących od strony ul. Artyleryjskiej i al. Wojska Polskiego objazd został wytyczony ulicami: Mrongowiusza, Kruka, Mickiewicza, Kościuszki, Kętrzyńskiego – informuje wykonawca prac. – Dla przeciwnego kierunku ulicami: Kopernika, Mickiewicza, Kruka, al. Piłsudskiego.

Taka organizacja ruchu ma obowiązywać do końca czerwca.

schemat-partyzantow-33

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego