Zderzenie dwóch ciężarówek koło Starych Jabłonek

Zderzenie dwóch ciężarówek koło Starych Jabłonek

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Policjanci z Ostródy wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 16 w okolicy Starych Jabłonek. W wyniku czołowego zderzenia dwóch ciężarówek dwie osoby zostały ranne. Droga została całkowicie zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano (09.10.2017r.) około godz. 5.00. niedaleko miejscowości Stare Jabłonki, na drodze krajowej nr 16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony Olsztyna w kierunku Ostródy kierowca Mana podczas manewru wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku innym pojazdem ciężarowym. Na skutek zdarzenia obaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

Droga w tym miejscu została zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy dla jadących tą drogą kierowców. Na miejscu ostródzcy funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do ustalenia dokładnej przyczyny i okoliczności wypadku. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12.00.

Źródło: KWP Olsztyn(jk/rj)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rajd rowerowy Łynostradą i spływ rzeką Łyną

Impreza będzie finałem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, a