Zamknięcie ul. Pieniężnego. Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców

Zamknięcie ul. Pieniężnego. Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Wczoraj (20.04) ruszyła przebudowa ul. Pieniężnego w Olsztynie. Aby umożliwić kierowcom i pieszym sprawne i bezpieczne poruszanie się po mieście, policjanci stanęli na skrzyżowaniach wyłączonej z ruchu ulicy. Informowali o obowiązujących zmianach i rozdawali ulotki przygotowane przez Urząd Miasta Olsztyna.

W nocy (19/20.04) ruszył remont ul. Pieniężnego. W związku z wprowadzonymi zmianami w organizacji ruchu, policjanci stanęli na skrzyżowaniach zamkniętej ulicy.

Funkcjonariusze od wczesnych godzin porannych pilnowali bezpieczeństwa na Placu Roosevelta oraz Placu Jana Pawła II. Informowali kierowców i pieszych o wprowadzonych zmianach i wyznaczonych objazdach. Pomagali również osobom spoza Olsztyna, do których nie dotarła informacja o utrudnieniach w ruchu.

Jak mówią policjanci, pierwszy dzień remontu ul. Pieniężnego minął spokojnie.

„Nie odnotowaliśmy do chwili obecnej żadnych zdarzeń drogowych związanych z przebudową tej ulicy. Kierowcy zostali wcześniej poinformowani o wprowadzanych zmianach. Ulice przyległe do remontowanego odcinka są odpowiednio oznakowane, dzięki czemu kierowcy wiedzą, że ul. Pieniężnego jest wyłączona z ruchu i kierują się wyznaczonymi objazdami” – mówią policjanci

Funkcjonariusze podczas służby rozdawali również ulotki przygotowane przez Urząd Miasta w Olsztynie. Można w nich znaleźć informacje na temat rozpoczętej inwestycji oraz mapę z wprowadzonymi zmianami w organizacji ruchu.

Źródło: KWP Olsztyn (ab/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Podczas widzenia w areszcie chciał przekazać swojemu koledze ponad 400 zakazanych tabletek

200 sztuk białych tabletek, 200 niebieskich oraz 27