Wystawa fotografii „Inny w Olsztynie”

Wystawa fotografii „Inny w Olsztynie”

- Kategoria: Kultura
0

inny-w-olsztynie

W dniach 10-17 października 2014 r. przed olsztyńskim Ratuszem odbędzie się plenerowa wystawa fotografii „Inny w Olsztynie”, która promuje VIII Międzynarodowy Festiwal Teatralny DEMOLUDY.

Zaprezentowane fotografie to trzy sposoby patrzenia na to, co Inne w Olsztynie, na to co nie przystaje do otoczenia, to co przykuwa uwagę swoją odmiennością. To pokazanie zastanej i wciąż zmieniającej się tożsamości miasta, w którym Inne szybko staje się tym co powszednie, nie pozostawiając jednak złudzeń co do charakteru i kierunków zmian miejskiej tkanki. To próba przedstawienia tego, co Inne w Olsztynie.

„Inny w Olsztynie” w obiektywach fotografów – Beaty Podwysockiej, Pawła Gulewicza i Piotra Wyrzykowskiego – należących do Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego BLUR to wystawa ukazująca zmienną formę miasta.

Otwarcie wystawy odbędzie się w piątek, 10 października 2014 r. o godzinie 16 przed wejściem głównym do olsztyńskiego Ratusza.

inny-w-olsztynie1Źródło: WMSF Blur

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

24-latek odpowie za uprawę konopi oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Olsztyńscy policjanci zatrzymani kolejnego mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa