Włamali się do mieszkania na Zatorzu, ukradli …. t-shirt

Włamali się do mieszkania na Zatorzu, ukradli …. t-shirt

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszy dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jednego z mieszkań na olsztyńskim Zatorzu. Policję powiadomił zaniepokojony sąsiad. Funkcjonariusze zatrzymali sprawców na gorącym uczynku, kiedy próbowali uciec z mieszkania ze skradzionym … t-shirtem.

Wczoraj (06.07) około godz. 18:00 policjanci dostali zgłoszenie, że na olsztyńskim Zatorzu ktoś włamuje się do jednego z mieszkań. Po dotarciu na miejsce zauważyli dwóch mężczyzn wybiegających ze wskazanego adresu. Natychmiast podjęli za nimi pościg i po chwili zatrzymali uciekinierów. Przy jednym z nich znaleźli plecak a w nim t-shirt. 58-latek przyznał, że zabrał go z mieszkania, do którego włamał się wraz ze swoim 63-letnim kolegą.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni z policyjnym areszcie. Obaj byli pijani- każdy miał prawie promil alkoholu w organizmie. Dziś usłyszą zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (ab)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Van Pur zamierza kupić Browar Braniewo od Grupy Żywiec. Podpisano list intencyjny

15 października Van Pur S.A. i Grupa Żywiec