Utrudnienia w ruchu na ul. Cementowej

Utrudnienia w ruchu na ul. Cementowej

- Kategoria: Wiadomości
0

zmiana-organizacji-ruchu

W związku z koniecznością przebudowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Cementowa – Lubelska oraz wykonania dodatkowego prawoskrętu z ul. Cementowej w ul. Lubelską w sobotę 12.08.2017 w godzinach porannych zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Lubelska – Cementowa.

Dodatkowo, w związku z wprowadzanymi zmianami ulegnie także zmianie organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Cementowej z ul. Lubelską. Ciąg drogi krajowej DK 16 tj. ul. Lubelska i ul. Cementowa będą drogami z pierwszeństwem przejazdu. Natomiast ul. Lubelska w kierunku od Dworca będzie ulicą podporządkowaną.

Wyłączenie sygnalizacji świetlnej planowane jest od 12.08.2017 r. godziny poranne do 20.08.2017 r. Możliwe ewentualne wydłużenie czasu wyłączenia sygnalizacji świetlnej. Natomiast zmiany oznakowana skrzyżowania i pierwszeństwa przejazdu w ciągu DK 16 pozostają bez zmian do odwołania.

źródło: bezpieczny.olsztyn.eu/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Podpisano umowę na dostawę do Olsztyna nowych tramwajów

 Dziś (18 lipca) w Urzędzie Miasta została podpisana