Uszkodził samochód przy ul. Lengowskiego. Policja publikuje nagranie z monitoringu

Uszkodził samochód przy ul. Lengowskiego. Policja publikuje nagranie z monitoringu

- Kategoria: Na sygnale
0

4467888

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zniszczenia samochodu. Do zdarzenia doszło na jednym z parkingów przy ul. Lengowskiego w Olsztynie. Wartość strat oszacowano na ponad 1700 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia samochodu marki Opel Astra poprzez uszkodzenie karoserii i przedniej szyby pojazdu. Wartość strat oszacowano na ponad 1700 złotych.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

10 nowych przypadków koronawirusa w woj. warmińsko-mazurskim. Zmarła 19 osoba

Dziś (29.03) rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 79