UFC: Joanna Jędrzejczyk pokonała Tecię Torres

UFC: Joanna Jędrzejczyk pokonała Tecię Torres

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

jedrzejczyk-torres

Podczas gali UFC w kanadyjskim Calgary Joanna Jędrzejczyk wygrała jednogłośnie na punkty z Tecią Torres.

Joanna Jędrzejczyk (15-2, 4 KO, 1 SUB) odniosła bardzo ważne zwycięstwo na gali UFC on FOX 30 w Kanadzie, pokonując na punkty 30:27 Amerykankę Tecię Torres (10-3, 1 SUB).

Przewaga olsztynianki była bardzo wyraźna. Sędziowie ani przez moment nie zastanawiali się nad werdyktem. Wszyscy byli jednomyślni i punktowali 30-27 na korzyść Jędrzejczyk. Było to piętnaste zwycięstwo Jędrzejczyk w karierze.

– To ja jestem królową, osiągnięcia Namajunas nie mogą się równać z moimi. Rose, powinnaś się ukłonić. Wiem, kim jestem i jak potężne jest moje dziedzictwo. Jestem najlepsza na świecie i udowodniłam to. Owszem, przegrałam dwukrotnie, ale lista moich sukcesów jest potężna – mówiła na konferencji prasowej Joanna Jędrzejczyk.

Dzięki zwycięstwu w Calgary Joanna Jędrzejczyk wykonała pierwszy krok, by zasłużyć na pozycję pretendentki do próby odzyskania mistrzowskiego pasa UFC w kategorii słomkowej.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Internetowy oszust usłyszał zarzuty

Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko