Targi Gastronomiczne „Gastro Arena” w Ostródzie

Targi Gastronomiczne „Gastro Arena” w Ostródzie

gastro-arena

Zbliża się I edycja Targów Gastronomicznych Gastro Arena, która umożliwi wszystkim miłośnikom kuchni poznanie najnowszej oferty gastronomicznej. Wydarzenie to będzie również okazją do spotkania kulinarnych autorytetów. Podczas 3 dniowych targów odbędzie się finał konkursu „Mistrz Szkolnej Patelni” podczas którego młodzi kucharze będą rywalizować o tytuł „Mistrza”. Dużą atrakcją dla zwiedzających będą pokazy „Live Cooking”.

Targi Gastro Arena to największe wydarzenie targowe w Polsce północnej dedykowane branży HoReCa, które odbędzie się w dnach 15-17 kwietnia br. w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie.

Na targach spotkają się właściciele i zarządzający restauracjami, kawiarniami, barami, klubami, firmami cateringowymi, hotelami, pensjonatami, jak również kucharze, szefowie kuchni czy bariści. Gastro Arena daje możliwości wymiany doświadczenia oraz nawiązania współpracy w branży gastronomicznej z producentami oraz dostawcami produktów spożywczych.

„Mistrz Szkolnej Patelni”

Drugiego dnia Targów Gastro Arena, tj. 16 kwietnia odbędzie się finał konkursu kulinarnego, którego tematem przewodnim będzie „Doceń swoje produkty lokalne – pomysł na kurczaka zagrodowego”. Konkurs ma na celu zachęcenie uczniów ze szkół o profilu gastronomicznym do pogłębienia zainteresowania sztuką kulinarną.

15-17.04.2015r. godz. 10-18

Wstęp: wolny
Parking: bezpłatny

EXPO ARENA, ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Wernisaż wystawy „Budowa mostu św. Jakuba w Olsztynie” Bożenny Koper

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wernisaż wystawy