Szczęśliwy finał poszukiwań 66-letniego mężczyzny

Szczęśliwy finał poszukiwań 66-letniego mężczyzny

- Kategoria: Na sygnale
0

poszukiwania-3466

Zaginięcie 66-latka zgłosiła jego żona. Mieszkaniec Szczytna opuścił miejsce zamieszkania brata i do późnych godzin wieczornych nie było z nim żadnego kontaktu. Szybka wymiana informacji oraz sprawne i skuteczne działania policjantów przyczyniły się do odnalezienia zaginionego.

W sobotę (23.03.2019) po godzinie 22.00 szczycieńscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 66-letniego mieszkańca Szczytna. Z informacji przekazanych przez żonę wynikało, że 66-latek ostatni raz widziany był w jednej z miejscowości w gminie Jedwabno, gdzie z wizytą przebywał u brata. Po godzinie 14.00 miał rowerem pojechać do domu, do którego niestety nie dotarł. Mężczyzna nie posiadał ze sobą telefonu komórkowego nie można zatem było z nim zawiązać żadnego kontaktu.

Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia dane mężczyzny, w tym jego rysopis, cechy charakterystyczne i ubiór przekazano patrolom pełniącym służbę. Po niespełna 3 godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli poszukiwanego całego i zdrowego, nie potrzebującego pomocy medycznej. Z jego relacji wynikało, że zabłądził, pomylił drogi i nie potrafił wrócić do domu.

Źródło KWP Olsztyn (aw/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z