Studencka Poradnia Prawna będzie otwarta trzy razy w tygodniu

Studencka Poradnia Prawna będzie otwarta trzy razy w tygodniu

- Kategoria: Wiadomości
0

prawo

Studencka Poradnia Prawna działająca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie, od stycznia 2018 r. będzie otwarta trzy razy w tygodniu, tj. we wtorki, środy i piątki w godz. 8:00 – 14:00. Studenci i absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UWM czekają na osoby zainteresowane uzyskaniem porady w pokoju nr 6 (parter, w części Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej).

Przypominamy, że porady są udzielane w formie pisemnej, po uprzedniej konsultacji z pracownikami naukowymi UWM, zazwyczaj na kolejnym spotkaniu, po upływie 2 tygodni. Na pierwszą wizytę warto zabrać dokumentacją bazową.

Zgodnie z założeniami, porady udzielane są najbardziej potrzebującym, czyli osobom fizycznym, których nie stać na skorzystanie z usług prawnika. Nie mogą z nich natomiast skorzystać przedsiębiorcy i osoby, które już korzystały z profesjonalnej obsługi prawnej.

Źródło: Powiat Olsztyński

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Niszczyli świąteczne ozdoby – wypatrzył ich operator monitoringu [VIDEO]

Dziś w nocy kamery monitoringu miejskiego uchwyciły dwóch