Studencka Poradnia Prawna będzie otwarta trzy razy w tygodniu

Studencka Poradnia Prawna będzie otwarta trzy razy w tygodniu

- Kategoria: Wiadomości
0

prawo

Studencka Poradnia Prawna działająca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie, od stycznia 2018 r. będzie otwarta trzy razy w tygodniu, tj. we wtorki, środy i piątki w godz. 8:00 – 14:00. Studenci i absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UWM czekają na osoby zainteresowane uzyskaniem porady w pokoju nr 6 (parter, w części Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej).

Przypominamy, że porady są udzielane w formie pisemnej, po uprzedniej konsultacji z pracownikami naukowymi UWM, zazwyczaj na kolejnym spotkaniu, po upływie 2 tygodni. Na pierwszą wizytę warto zabrać dokumentacją bazową.

Zgodnie z założeniami, porady udzielane są najbardziej potrzebującym, czyli osobom fizycznym, których nie stać na skorzystanie z usług prawnika. Nie mogą z nich natomiast skorzystać przedsiębiorcy i osoby, które już korzystały z profesjonalnej obsługi prawnej.

Źródło: Powiat Olsztyński

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Długiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili