Stracił panowanie nad autem – uderzył w ogrodzenie i budynek mieszkalny

Stracił panowanie nad autem – uderzył w ogrodzenie i budynek mieszkalny

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

W środę na terenie gm. Dywity doszło do zdarzenia, które mogło być tragiczne w skutkach. Nieodpowiedzialny 18-letni kierowca forda w m. Różnowo, na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem i uderzył w ogrodzenie, a następnie budynek mieszkalny. Podróżował wraz ze swoim kolegą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W środę (15.11.2017r.) wieczorem 18-letni kierowca forda w m. Różnowo nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie, a następnie w budynek mieszkalny. 18-letni mieszkaniec Olsztyna podróżował autem wraz ze swoim kolegą z gm. Dywity.

Zdarzenie groźnie wyglądało lecz na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca stracił prawo jazdy i dowód rejestracyjny auta. Skutkiem brawury za kierownicą pozostało również uszkodzone ogrodzenie i elewacja budynku. Młodzieniec za swoje nierozsądne zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KWP Olsztyn (ik/rj)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ruszyła rezerwa wykonania

Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego podzielił pierwsze środki z tzw.