Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn remisuje z Puszczą Niepołomice 1:1

Stomil Olsztyn zremisował na własnym boisku z beniaminkiem I ligi – Puszczą Niepołomice 1:1.

Jedyną bramkę dla olsztyńskiego zespołu zdobył w 20′ minucie meczu Dominik Kun. W 50′ minucie meczu rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Łukasik. Końcowy wynik spotkania ustanowił w 82′ minucie zawodnik Puszczy Niepołomice – Paweł Moskwik.

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
Bramki: Dominik Kun 20′ – Paweł Moskwik 82′ (w 50′ Paweł Łukasik /Stomil/, nie wykorzystał rzutu karnego).
Żółte kartki: Paweł Głowacki 13′, Paweł Łukasik 35′, Janusz Bucholc 39′, Tomasz Bzdęga 60′ – Łukasz Nowak 60′.
Czerwona kartka: Tomasz Bzdęga 69′ (za drugą żółtą).
Sędzia: Dawid Piasecki

Składy:

Stomil Olsztyn: Skiba Piotr – Bucholc Janusz, Koprucki Arkadiusz, Remisz Rafał, Hempel Kamil – Głowacki Paweł, Jegliński Łukasz, Kun Dominik (90′ – Papka Bartosz), Lech Grzegorz (77′ – Michałowski Daniel), Bzdęga Tomasz – Łukasik Paweł (72′ – Łysiak Piotr).

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk Andrzej – Szymonik Damian, Lewiński Arkadiusz, Biernat Marcin, Mikołajczyk Michał – Uwakwe Ifeanyi (70′ – Wallace), Cholewiak Mateusz, Nowak Łukasz (70′ – Biel Bartosz), Kałat Dawid (87′ – Strózik Paweł), Janik Sebastian – Moskwik Paweł.