Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn przegrał sparing z Jagiellonią Białystok

W drugim spotkaniu sparingowym piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali z występującą w ekstraklasie Jagiellonią Białystok 0:1 (0:1).

Mecz rozegrany został we Władysławowie na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO Cetniewo.

Białostoczanie zdobyli zwycięskiego gola w 39. minucie spotkania,  kiedy to Adam Dźwigała po dobrym podaniu od Jakuba Tosika pokonał olsztyńskiego bramkarza Dawida Mieczkowskiego.

Składy:

Stomil Olsztyn

(I połowa) 25. Dawid Mieczkowski – 18. Janusz Bucholc, 4. Dawid Kucharski, 23. Arkadiusz Koprucki, 27. Marcin Warcholak – 10. Piotr Darmochwał, 16. Dawid Szymonowicz, 21. Łukasz Jegliński, 24. Karol Żwir (31, 14. Piotr Łysiak), 5. Yasuhiro Katō – 9. Tomasz Bzdęga. (II połowa) 29. Michał Przyborowski – 2. Adrian Korzeniewski, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Michał Trzeciakiewicz, 15. Piotr Głowacki – 13. Patryk Gondek, 14. Piotr Łysiak (61, 95. Patryk Kun), 7. Paweł Głowacki, 55. Grzegorz Lech, 77. Paweł Łukasik – 8. Michał Miller.