Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Tłumaczył policjantom że „u nas w Anglii można tak odjeżdżać”

Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Tłumaczył policjantom że „u nas w Anglii można tak odjeżdżać”

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Policjanci z olsztyńskiej drogówki zatrzymali 37-latka, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało, powodem ucieczki była chęć uniknięcia odpowiedzialności i „nawyki” z Anglii. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że „u nas w Anglii można tak odjeżdżać”. Kierowca ostał ukarany czterema mandatami

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8.00. Oficer dyżurny olsztyńskiej Policji otrzymał informację, że na ul. Bałtyckiej kierowca Land Rovera doprowadził do zderzenia z renault, a następnie uciekł z miejsca kolizji. Za uciekającym kierowcą natychmiast pojechali policjanci.

Kilkanaście minut później na drodze „wylotowej” z Olsztyna funkcjonariusze zatrzymali Land Rovera do kontroli. Jak się okazało, „polski kierowca” poruszał się na zagranicznych tablicach rejestracyjnych. Był trzeźwy, ale poruszał się niesprawnym autem oraz nie posiadał dokumentów pojazdu. Na dodatek okazało się, że nie miał ważnego ubezpieczenia OC.

Mieszkający poza granicami kraju 27-latek za popełnione wykroczenia, w tym także za ucieczkę z miejsca zdarzenia został ukarany łącznie czterema mandatami.

Źródło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Andrzej Duda ponownie prezydentem RP

Dziś (13.07) wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne