Sołtysi z Warmii i Mazur otrzymali wyróżnienia

Sołtysi z Warmii i Mazur otrzymali wyróżnienia

- Kategoria: Wiadomości
0

wies-z-lotu

W Ostródzie trwają uroczystości z okazji Samorządowego Dnia Sołtysa. Z tej okazji stu przedstawicieli lokalnych społeczności, na 100. rocznicę odzyskania niepodległości, odebrało z rąk marszałka Gustawa Marka Brzezina wyróżnienia i podziękowania za codzienną pracę.

 

WYRÓŻNIENI SOŁTYSI:

Anetta Szumlańska – sołectwo Miczuły

Danuta Ceglarska – sołectwo Krelikiejmy

Andrzej Turek – sołectwo Łęgajny

Jerzy Brzózka- sołectwo Kowalewo

Monika Wieczorek – sołectwo Droszewo

Kazimierz Kozikowski- sołectwo Fitowo

Teresa Pych – sołectwo Ostrowin

Roman Piękos – sołectwo Ząbrowo

Barbara Gudrian-Siedlanowska- sołectwo Księżno

Zofia Jaszczanin – sołectwo Gronowo

Krystyna Wojtczuk – sołectwo Budzewo

Dariusz Grosz – sołectwo Marwałd

Krystyna Łowczyk – sołectwo Nowa Wieś Mała

Anna Stypułkowska – sołectwo Linowo

Bogumiła Brewka – sołectwo Bukwałd

Krystyna Wasiak – sołectwo Burkat

Bogumiła Tabaka – sołectwo Linowo

Elżbieta Łojek – sołectwo Władysławowo

Marian Wasiak – sołectwo Grzechotki

Dominik Serafin – sołectwo Smykówko

Anna Janicka – sołectwo Bogdany

Andrzej Królikowski – sołectwo Łupstych

Mirosław Antoniak – sołectwo Bystry

Ryszard Łapka – sołectwo Podągi

Marian Milewski – sołectwo Jany

Renata Burdziak – sołectwo Piasek

Henryk Kliniewski – sołectwo Świniarc

Krystyna Salabura – sołectwo Fiszewo

Adam Królikowski – sołectwo Szczepankowo

Daniela Wysocka – sołectwo Kałduny

Elżbieta Stenkel – sołectwo Wierzbowo

Krzysztof Szypulski – sołectwo Borowe

Elżbieta Ciesielska – sołectwo Janowo

Stanisław Kaczmarczyk – sołectwo Rekownica

Jolanta Górecka – sołectwo Potryty

Janina Tyburska – sołectwo Godki

Andrzej Hołubowski – sołectwo Klejnowo

Henryk Cybulski – sołectwo Wielka Tymawa

Jan Ilnicki – sołectwo Lubajny

Bożena Ciborska – sołectwo Biedaszki

Lidia Wijata – sołectwo Butowo

Jadwiga Łukiańczyk – sołectwo Żegoty

Alicja Grzywaczyk – sołectwo Kolno

Eugeniusz Kowaluk – sołectwo Gudniki

Zbigniew Maciejewski – sołectwo Stożne

Barbara Krauze – sołectwo Turówko

Aleksandra Giza – sołectwo Boćwinka

Zbigniew Burzacki – sołectwo Brzozie Lubawskie

Katarzyna Paradowska – sołectwo Nowy Dwór

Agnieszka Korosteńska – sołectwo Stryjkowo

Benedykt Czarnecki – sołectwo Omule

Sebastian Maciejewski – sołectwo Bieniewo

Antoni Chodup – sołectwo Tabórz

Lucyna Łukawska – sołectwo Kraplewo

Stanisław Uselis – sołectwo Jarnołtowo

Jan Józefowicz – słectwo Zwierzno

Ireneusz Naradzynkowski – sołectwo Ogrodniki

Urszula Sowa – sołectwo Nowe Mieczysławy

Anna Kowal – sołectwo Jagodne Wielkie

Waleria Pękala – sołectwo Liwa

Maria Kamecka – sołectwo Karszewo

Anna Erber – sołectwo Królewo

Wioletta Żbikowska – sołectwo Grzegórzki

Ryszard Pruchniewski – sołectwo Lekarty

Teresa Michniewicz           – sołectwo Kijewo

Halina Żydecka – sołectwo Mierki

Adam Pietrzak – sołectwo Dziubiele

Jerzy Skolmowski – sołectwo Gierłoż

Józef Giers – sołectwo Majki

Herbert Kujawa – sołectwo Siedliska

Anna Gołaś – sołectwo Cierzpięty

Krzysztof Kisiel – sołectwo Kierpajny Wielkie

Lucyna Wioletta Kozioł – sołectwo Kwik

Marek Nowakowski – sołectwo Turza Mała

Stanisław Borysiewicz – sołectwo Harsz

Feliks Urwan            – sołectwo Zawady Tworki

Agnieszka Kincel – sołectwo Purda

Stanisław Blajda – sołectwo Naprom

Andrzej Szluma – sołectwo Pieckowo

Halina Zyśk – sołectwo Wilamowo

Dariusz Vogel – sołectwo Wejsuny

Edmund Gajek – sołectwo Żabiny

Sławomir Sadliński – sołectwo Krupin-Kiersity

Marcin Stackiewicz – sołectwo Canki

Dagmar Zajko – sołectwo Choszczewo

Gertruda Warno – sołectwo Silec

Justyna Bugieda – sołectwo Gorłówko

Regina Szpindler – sołectwo Bronowo

Zygmunt Rząp – sołectwo Olszyny

Stanisław Fejfer – sołectwo Gryzy

Karolina Ślubowska  – sołectwo Jerutki

Beata Ciołek – sołectwo Pogrodzie

Alicja Rymszewicz – sołectwo Trygort

Teresa Gomułkiewicz – sołectwo Wyżegi

Katarzyna Bokunewicz – sołectwo Kleszczewo

Jan Augustyńczyk – sołectwo Wilczęta

Irena Gajda – sołectwo Szczepanki

Ludwik Falkowski – sołectwo Lipinki

Roman Rapkowski – sołectwo Kosewo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Długiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili