Przywłaszczył telefon komórkowy. Szuka go policja

Przywłaszczył telefon komórkowy. Szuka go policja

- Kategoria: Na sygnale
0

telefon4

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają sprawę przywłaszczenia telefonu komórkowego do którego doszło w jednym z lokali gastronomicznych na olsztyńskim Zatorzu. W toku prowadzonego postępowania zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym zarejestrowany został wizerunek sprawcy.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają sprawę przywłaszczenia telefonu komórkowego do którego doszło w jednym z lokali gastronomicznych na olsztyńskim Zatorzu. W toku przeprowadzonych czynności zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek mężczyzny, który zabrał pozostawiony na stole telefon i wyszedł z lokalu.

fot. mat. policji
fot. mat. policji

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć, znają jej tożsamość lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie, za pośrednictwem e-mail: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub pod nr telefonu: 601 457 510.

Policjanci zapewniają anonimowość.

Źródło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Podpisano umowę na dostawę do Olsztyna nowych tramwajów

 Dziś (18 lipca) w Urzędzie Miasta została podpisana