Przesunięcie zmian na ul. Towarowej [schemat]

Przesunięcie zmian na ul. Towarowej [schemat]

- Kategoria: Wiadomości
0

zmiana-organizacji-ruchu1999038595-1.jpg

Dopiero w następnym tygodniu wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w pobliżu skrzyżowania Towarowej z Leonharda. Ruch przeniesiony będzie na nowy odcinek drogi.

Noc z poniedziałku na wtorek (13/14 sierpnia) to nowy termin wprowadzenia zmienionej organizacji ruchu na przebudowywanej drodze. Według wcześniejszych zapowiedzi rozwiązania miały miały obowiązywać od nocy ze środy na czwartek (8/9 sierpnia).

Zamknięta a zostanie jezdnia ul. Towarowej wiodąca w kierunku ul. Dworcowej na odcinku od Stalowej do Składowej. Ruch będzie odbywał się nową jezdnią po stronie zajezdni MPK i marketu budowlanego OBI. Kierowcy będą też mieć do dyspozycji po jednym nowym pasie ruchu na ul. Leonharda (drugi pas ze względów na prace wykończeniowe przy chodnikach zostaje wyłączony z ruchu).

– Ruch pieszy od ul. Składowej będzie odbywał się po chodniku zlokalizowanym przy zajezdni MPK – informuje kierownik jednostki odpowiedzialnej za inwestycję, Jarosław Krzemieniewski. – Chodniki przy Agromie i salonie Mercedesa będą wyłączone z użytkowania. Tam budowane będą nowe chodniki i ścieżki rowerowe.

Poza tym zostanie zlikwidowane także rondo w obrębie skrzyżowania ul. Towarowej ze Stalową.

zmiany-towarowa

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Policyjny grupa „SPEED” będzie przeciwdziałać niebezpiecznym i agresywnym zachowaniom na drodze

Mając na względzie ciągłą potrzebę podnoszenia stanu bezpieczeństwa