Pijany kierowca volkswagena wjechał w ścianę budynku

Pijany kierowca volkswagena wjechał w ścianę budynku

- Kategoria: Na sygnale
0

policja1.jpg

63-latek z gminy Orneta postanowił wybrać się w podróż do miasta. Przejechał kilka kilometrów szutrową drogą i wjechał w ścianę budynku mieszkalnego. Mężczyzna był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj około godziny 13.00 orneccy policjanci zostali poinformowani przez mieszkańca gminy, że kierujący volkswagenem na lidzbarskich numerach rejestracyjnych wjechał na jego posesję i niespodziewanie uderzył w ścianę budynku mieszkalnego. Po chwili mężczyzna miał oddalić się w kierunku sąsiedniej wioski.

W rejon zdarzenia natychmiast został wysłany patrol interwencyjny. Po chwili funkcjonariusze zauważyli kierującego wskazanym volkswagenem. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Od kierowcy czuć było zapach alkoholu. Mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi i chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie u mieszkańca gminy Orneta potwierdziło blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

63-latek nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Nieodpowiedzialnemu mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mieszkańcowi gminy grozi kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rusza wypożyczalnia sprzętu pływającego w CRS Ukiel

Kajak, rower wodny, łódka, a nawet deska SUP.