Parada motocykli przejechała ulicami Olsztyna

Parada motocykli przejechała ulicami Olsztyna

tabunada-olsztyn-2016

W sobotę (23.04) do Olsztyna zawitali motocykliści, którzy uczestniczą w zlocie motocyklowym „Tabunada 2016”. Jak co roku, głównym elementem zlotu był przejazd motocykli w asyście policji ulicami miasta.

Na Warmię i Mazury zjechali motocykliści z kraju i z zagranicy. W piątek (22.04) w ośrodku Kołatek w Mierkach rozpoczęła się Tabunada, czyli zlot motocyklowy organizowany przez klub Tabun z Olsztyna. W sobotę uczestnicy zlotu pojawili się w Olsztynie, aby paradnym przejazdem zainaugurować sezon.

Motocykliści wyruszyli o godzinie 11.00 z parkingu Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM przy ul. Dybowskiego (Kortowo) i w asyście policji przejechali ulicami miasta. Trasa przejazdu parady wiodła ulicami Dybowskiego, Warszawską, Śliwy, Mochnackiego, Grunwaldzką, Jagiełły, Konopnickiej, Nowowiejskiego, plac Jedności Słowiańskiej, Pieniężnego, Szrajbera, Śliwy i Warszawską do ul. Dybowskiego, gdzie o godz. 12.00 odbyły się konkurencje i pokazy.

2 Komentarze

  1. Panowie…

    czym Wy to nagrywaliście ? Termosem ?

    1. haha, kalafiorem 😉

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s