Olsztyn, Ełk – zacznij przygotowania do Runmageddonu

Olsztyn, Ełk – zacznij przygotowania do Runmageddonu

fot. mat. prasowefot. mat. prasowe

Runmageddon Ełk zbliża się wielkimi krokami, więc czas zacząć przygotowania. Okazję do tego będą mieli mieszkańcy Olsztyna, Ełku i okolic, którzy w dniach 22 lub 28 kwietnia wezmą udział w treningach przygotowujących do sportowego wyzwania lub skorzystają ze specjalnej treningowej strefy.

Na plaży miejskiej w Ełku, w dniach 1-3 maja br. wybuchnie ekstremalne szaleństwo. Fani ekstremalnego sportu i zabawy spędzą majówkę z Runmageddonem. Dzieci, młodzież i dorośli będą podejmować wyjątkowe wyzwanie pokonania najbardziej popularnego w Polsce biegu z przeszkodami.  Do wydarzenia zostały dwa tygodnie, więc jest jeszcze trochę czasu, żeby odpowiednio się przygotować. Z tej właśnie okazji organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami otworzył zapisy na dwa treningi przygotowujące do Runmageddonu. Dodatkowo tuż przed majówką na plaży miejskiej w Ełku przygotuje specjalną strefę treningową.

Pierwszy trening zaplanowany jest na 22 kwietnia 2019 roku na godzinę 15:00 i 17:00.  Odbędzie się w Olsztynie  w R.AMBO PARK przy ulicy Toruńskiej 1A/25. Pod okiem trenera Rafała Ambo uczestnicy będą przygotowywać się do pokonania Runmageddonu.

Drugi odbędzie się w Ełku na plaży miejskiej w dniu 28 kwietnia 2019 r. Mateusz Krawiecki biegacz przeszkodowy i trener personalny pokaże tajniki pokonywania niektórych przeszkód oraz ćwiczenia aktywujące odpowiednie mięśnie, potrzebne do pokonywania konstrukcji Runmageddonu.

W dniach 27 kwietnia – 3 maja br. chętni, którzy będą chcieli przetestować swoje fizyczne możliwości, będą mogli to zrobić na przeszkodach Runmageddonu w specjalnie przygotowanej Strefie Treningowej. Do ich dyspozycji oddane będą „Rig” „Skośna” „Ukośna” i ścianka 2,7 m wysokości . Skorzystanie z przeszkód możliwe będzie w godzinach 10:00-21:00.

 

Zapisy:

Morderczy Trening Runmageddon R.Ambo Park Olsztyn 22.04.2019 – https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-r-ambo-park-olsztyn-22-04-2019

Morderczy Trening Runmageddon Ełk 28.04.2019 – https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-elk-28-04-2019

Runmageddon Ełk – https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-elk-01-05-2019

 

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 180 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z