Local Warming Electronic Festival

Local Warming Electronic Festival

local-warming

Przez dwa sierpniowe dni (3 i 4 sierpnia) władzę nad Olsztynem przejmie czołówka polskich oraz zagranicznych didżejów i producentów. Na dwóch festiwalowych scenach będą rozbrzmiewały niemal wszystkie odmiany muzyki tanecznej od breakbeatu po EBM, od deep house po gabbera, od electro po trance.

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie startuje z nowym projektem – plenerowy festiwal muzyki elektronicznej LOCAL WARMING!

LOCAL WARMING to połączenie najwyższego, europejskiego poziomu z wyjątkowym, warmińskim klimatem. Impreza odbędzie się na stadionie KKS Warmia Olsztyn przy al. Sybiraków 36.

LOCAL WARMING ELECTRONIC FESTIVAL to impreza CAŁKOWICIE BEZPŁATNA!
Wydarzenie jest realizowane ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach projektu Burning Girl z Olsztyńskiego Budżet Obywatelskiego. Z tego powodu wstęp na teren imprezy jest darmowy. UWAGA: do wstępu na teren LOCAL WARMING będzie upoważniała specjalna opaska – do odebrania przy wejściu na stadion bezpośrednio przed startem imprezy. Ilość miejsc ograniczona do 4.000.

Wystąpią:
GusGus (Biggi Veira) dj set, INA WEST (live), Górny (live), Leon / PL, Linia Nocna (live), Blooma (live), Naphta ( live), Lua Preta (Live), FOQL (live), Poly Chain (live), Newborn Jr., HAKET( ZettaV(live), TAS (live), QLHEAD ( live ), Olivia, Chino ( live ), Bau Li (Associated Company)

To nie wszyscy!

O kolejnych wykonawcach organizator będzie informować na bieżąco. Szczegóły na stronie: www.mok.olsztyn.pl

Organizator: MOK Olsztyn
Koordynator: Mariusz Wroo Wróbel
LOCAL WARMING ELECTRONIC FESTIVAL
3-4 sierpnia 2018
Stadion KKS Warmia Olsztyn, al. Sybiraków 36

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

7. edycja Olsztyn Green Festival w tym roku nie odbędzie się

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz poinformował wczoraj na swoim