Kultowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. ,,Scenariusz dla trzech aktorów” Bogusława Schaffera w reżyserii Mikołaja Grabowskiego

Kultowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. ,,Scenariusz dla trzech aktorów” Bogusława Schaffera w reżyserii Mikołaja Grabowskiego

scenariusz-dla-trzech-aktorow

Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. Prezentujemy Scenariusz dla trzech aktorów – widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu.

Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, „Teatru w teatrze” na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko to gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, którzy wspominają go jako wyjątkowe przeżycie teatralne wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

W 2017 roku mija 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowym spektaklu – wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można!

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie

Termin: 9 kwietnia 2017 r. godz. 19.00
Bilety w cenie: 100 zł w kasie CEiIK

Kasa czynna codziennie od poniedziałku do soboty od 8.00 do 18.00.
Rezerwacja, informacja, sprzedaż: 89 513 17 34, koncertowo@ceik.eu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na