Komunikacja autobusowa na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie

Komunikacja autobusowa na uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie

- Kategoria: Wiadomości
0

gietrzwald

W najbliższą niedzielę w Gietrzwałdzie odbędą się uroczystości odpustowe. Jak co roku ZDZiT przygotował specjalną ofertę komunikacji miejskiej, by ułatwić dojazd do sanktuarium i powrót do Olsztyna. W niedzielę, 9 września, będą uruchomione dwie linie specjalne G-1 oraz G-2. Rozkłady jazdy linii specjalnych dostępne są na naszej stronie internetowej w sekcji „transport publiczny – rozkład jazdy”.

Na wszystkie przejazdy będzie obowiązywała ta sama taryfa opłat, co na przejazdy w Olsztynie i gminach ościennych. Bilet jednorazowy normalny kosztuje 3 złote, a ulgowy 1,50 zł. Przypominamy, że część ulg na przejazdy komunikacją miejską obowiązuje tylko w granicach administracyjnych Olsztyna. Tak jest na przykład w odniesieniu do prawa do bezpłatnych przejazdów dla osób, które ukończyły 70 lat. Ulgi obowiązujące na trasie z Olsztyna do Gietrzwałdu można znaleźć pod linkiem TUTAJ.

LINIA G-1

Trasa przejazdu: DWORZEC GŁÓWNY (przystanek na ul. Dworcowej, po stronie przeciwnej do kościoła i restauracji McDonald’s) – Dworcowa – Piłsudskiego – 11 Listopada – Plac Jedności Słowiańskiej – Pieniężnego – Śliwy – Warszawska – Armii Krajowej – Sielska – GIETRZWAŁD (ul. Szkolna).

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki. Wszystkie kursy będą realizowane pojazdami przegubowymi.

Rozkład jazdy:

  • odjazdy w kierunku Gietrzwałdu:   TUTAJ
  • odjazdy w kierunku przystanku „Dworzec Główny” (UWAGA: Podane zostały orientacyjne godziny odjazdów pierwszego i ostatniego kursu. Częstotliwość kursowania pomiędzy podanymi godzinami wynosi 15-20 minut):  TUTAJ

LINIA G-2

Trasa przejazdu: PIECZEWO – Wilczyńskiego – Sikorskiego – Obrońców Tobruku – Armii Krajowej – Sielska – GIETRZWAŁD (ul. Szkolna).

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki. Wszystkie kursy będą realizowane pojazdami przegubowymi.

Rozkład jazdy:

  • odjazdy w kierunku Gietrzwałdu:  TUTAJ
  • godziny odjazdu w kierunku przystanku „Pieczewo” (UWAGA: Podane zostały orientacyjne godziny odjazdów pierwszego i ostatniego kursu. Częstotliwość kursowania pomiędzy podanymi godzinami wynosi 15-20 minut):  TUTAJ
Źródło: ZDZiT w Olsztynie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

236 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 4 nowe zachorowania w regionie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś rano (26.05) o 236