Piłka nożnaSport

Kolejny remis Stomilu Olsztyn

W meczu 23. kolejki 1. ligi Stomil Olsztyn zremisował na własnym boisku z Wigrami Suwałki 2:2.

Piłkarze Stomilu Olsztyn zgromadzili w tym roku zaledwie dwa punkty. Dzisiejszy mecz miał być okazją do zdobycia trzech punktów. Początek spotkania zaczął się pomyślnie dla „biało-niebieskich”. Już w drugiej minucie meczu Stomil prowadził 1:0 po bramce Grzegorza Lecha. 6 minut później wynik podwyższył Rafał Kujawa. Goście zaczęli odrabiać straty zdobywając kontaktową bramkę w 15 minucie meczu. Wynik 2:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie spotkania Stomil oddał inicjatywę drużynie z Suwałk co przyczyniło się do zdobycia w 77 minucie wyrównującej bramki dla gości przez Kamila Adamka – najskuteczniejszego strzelca drużyny z Suwałk.