Klub Stomil Olsztyn będzie miał sponsora

Klub Stomil Olsztyn będzie miał sponsora

- Kategoria: Piłka nożna, Sport
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Dobra wiadomość dla kibiców Stomilu Olsztyn. Olsztyński pierwszoligowiec wkrótce ma pozyskać sponsora. Firmą, która wesprze klub jest przedsiębiorstwo Budimex SA. Umowa ma zostać podpisana przed końcem miesiąca.

Spółka akcyjna Budimex zwiąże się umową sponsorską z klubem Stomil Olsztyn SA – taką informację zamieścił dzisiaj na swojej stronie internetowej olsztyński klub. Według wstępnie omówionych warunków, umowa ma zostać zawarta na okres dwóch lat z możliwością przedłużenia o dodatkowy rok.

To kolejne wsparcie finansowe, na jakie może liczyć Stomil. Jego władze podpisały już z miastem umowę na promocję Olsztyna w I lidze oraz w rozgrywkach młodzieżowych. Do końca czerwca na konto klubu trafi 200 tys. złotych w dwóch ratach – 100 tys. już teraz i drugie tyle na koniec sezonu.

– Nie ma wątpliwości, że warto wspierać ten klub – przyznaje prezydent Piotr Grzymowicz. – My robiliśmy to na miarę naszych możliwości. Wierzę, że pozyskanie tak liczącego się sponsora przekona innych, że warto zainwestować w olsztyńską piłkę nożną. Szczególnie, że już powstaje projekt nowego stadionu.

Źródło: stomilolsztyn.com/UM Olsztyna/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

10 nowych przypadków koronawirusa w woj. warmińsko-mazurskim. Zmarła 19 osoba

Dziś (29.03) rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 79