Jechała ul. Sielską ponad 100 km/h. Została zatrzymana przez policjantów z drogówki [VIDEO]

Jechała ul. Sielską ponad 100 km/h. Została zatrzymana przez policjantów z drogówki [VIDEO]

- Kategoria: Na sygnale
0

nagranie-predkosc-357

Nadmierna prędkość i ignorowanie ograniczeń prędkości to główne przyczyny niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Dlatego policjanci przeciwdziałając wszelkim zjawiskom mającym negatywny wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach, stanowczo reagują na łamanie przez kierowców przepisów dotyczących prędkości. Przekonała się o tym 31-latka, wobec której interweniowali olsztyńscy policjanci.

We wtorkowy (12.03.2019) poranek policjanci olsztyńskiej drogówki powstrzymali niebezpieczną jazdę kierującej BMW 31-latki. Kobieta została po godz. 10:00 zatrzymana do kontroli drogowej na ul. Sielskiej w Olsztynie, gdzie prowadząc auto w obszarze zabudowanym jechała z prędkością ponad 113 km/h.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierująca została ukarana mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Ponadto policjanci zakazali jej dalszej jazdy. Kobieta nie posiadała przy sobie blankietu prawa jazdy, który decyzją administracyjną zostanie jej zatrzymany na okres 3 miesięcy.

Źródło: KWP Olsztyn (ik/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Policjanci zlikwidowali plantacje konopi

Olsztyńscy policjanci w ciągu tygodnia zlikwidowali dwie plantacje