Groźny wypadek na trasie Bogusze-Grajewo

Groźny wypadek na trasie Bogusze-Grajewo

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło wczoraj (10.10.2017) na trasie Bogusze – Grajewo na DK65. W wypadku brały udział 2 samochody osobowe, samochód dostawczy i ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ford transit najechał na tył nieoświetlonego rozrzutnika, później zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą, a następnie z jadącym za nim mercedesem.

Cztery osoby wymagały pomocy medycznej – jedna z tych osób doznała złamania ręki , natomiast trzy pozostałe trafiły do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Wszyscy kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu.

Trwają czynności w tej sprawie. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przebieg tego wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, o rozwagę oraz respektowanie przepisów drogowych podczas panujących warunków atmosferycznych. Ważne jest dostosowanie prędkości do zmiennej pogody i zadbanie o odpowiedni stan techniczny pojazdów.

Źródło: KWP Olsztyn (AKdN/TM)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Towarowej

W nocy z poniedziałku na wtorek (z 13