Groźny wypadek na trasie Bogusze-Grajewo

Groźny wypadek na trasie Bogusze-Grajewo

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło wczoraj (10.10.2017) na trasie Bogusze – Grajewo na DK65. W wypadku brały udział 2 samochody osobowe, samochód dostawczy i ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ford transit najechał na tył nieoświetlonego rozrzutnika, później zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą, a następnie z jadącym za nim mercedesem.

Cztery osoby wymagały pomocy medycznej – jedna z tych osób doznała złamania ręki , natomiast trzy pozostałe trafiły do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Wszyscy kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu.

Trwają czynności w tej sprawie. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przebieg tego wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, o rozwagę oraz respektowanie przepisów drogowych podczas panujących warunków atmosferycznych. Ważne jest dostosowanie prędkości do zmiennej pogody i zadbanie o odpowiedni stan techniczny pojazdów.

Źródło: KWP Olsztyn (AKdN/TM)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Potrącenie rowerzysty na trasie Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego