Dzień Otwartych Drzwi Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Dzień Otwartych Drzwi Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

uwm-w-olsztynie

17 marca 2015 r. w godz. od 9:00 do 14:00 w Centrum Nauk Humanistycznych przy ul. K. Obitza 1; Olsztyn-Kortowo odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza kandydatów na I rok studiów w roku akademickim 2015/2016 na „Dzień Otwartych Drzwi”.

W programie m.in.: prezentacja oferty kształcenia i kryteriów kwalifikacji kandydatów na I rok studiów wuwm-dzien-otwartych-drzwi2015 roku akademickim 2015/2016, prezentacje Wydziałów, kół naukowych i agend studenckich, zwiedzanie campusu, laboratoriów, pracowni, auli wykładowych, Biblioteki Uniwersyteckiej, osiedla akademickiego, prezentacja akademickich zespołów sportowych i artystycznych.

Ponadto zaproszeni eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży omówią jak będzie wyglądał w tym roku egzamin maturalny z języka polskiego, matematyki i języków obcych.

Szczegółowy program dostępny TUTAJ

Źródło: UWM

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

825 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 16 nowych zachorowań na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (14.08) o 825 nowych