Dwa konkursy na realizację zadania publicznego w zakresie sportu

Dwa konkursy na realizację zadania publicznego w zakresie sportu

- Kategoria: Wiadomości
0

bieg

Prezydent Olsztyna ogłasza dwa konkursy ofert na realizację zadania publicznego w zakresie sportu świadczonego na rzecz mieszkańców Miasta Olsztyna.

Przedmiotem pierwszego konkursu jest zlecenie wykonania zadania publicznego pn.: „Wspieranie szkolenia sportowego wszystkich kategorii wiekowych w różnych dyscyplinach sportowych” w formie wsparcia wraz z udzieleniem dotacji na jego dofinansowanie.

Rodzaj działań:
Prowadzenie działalności sportowej, której uczestnicy biorą udział we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez okręgowe i ogólnopolskie związki sportowe, w dyscyplinach olimpijskich, paraolimpijskich i igrzysk głuchych,
z uwzględnieniem warunków przyznawania dotacji.

Na realizację zadania przeznacza się z budżetu Miasta Olsztyna środki finansowe w wysokości 1 190 000,00 zł.

Drugi konkurs dotyczy zlecenia wykonania w latach 2015 – 2017 zadania publicznego, w formie powierzenia wraz z udzieleniem dotacji na finansowanie zadania pn.: „Organizacja współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkół Olsztyna”.

Rodzaj działań:
Organizacja współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkół Olsztyna poprzez:
– tworzenie zwycięzcom współzawodnictwa sportowego na szczeblu miejskim – organizowanego w ramach kalendarza Szkolnego Związku Sportowego – warunków do dalszego uczestnictwa w mistrzostwach powiatu, regionu i kraju,
– inicjowanie szkolnych przedsięwzięć o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Na realizację zadania przeznacza się z budżetu Miasta Olsztyna środki finansowe w wysokości – 300.000 zł, z czego w 2015 r. w wysokości – 100.000 zł, w 2016 r. w wysokości – 100.000 zł, w 2017 r. w wysokości – 100.000 zł.

ngo.olsztyn.eu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Andrzej Duda ponownie prezydentem RP

Dziś (13.07) wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne