Dachowanie auta na ul. Krasickiego w Olsztynie [VIDEO]

Dachowanie auta na ul. Krasickiego w Olsztynie [VIDEO]

- Kategoria: Na sygnale
0

32242554332

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych doszło wczoraj na ul. Krasickiego w Olsztynie. Jeden z pojazdów na skutek zderzenia dachował i zatrzymał się dopiero po kilkunastu metrach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach kierowców. Po zdarzeniu zablokowany został jeden pas ruchu w kierunku ul. Synów Pułku. Policjanci sprawcy kolizji zatrzymali prawo jazdy.

Wczoraj(26.05.2020) przed godziną 10:00 na skrzyżowaniu ulic Krasickiego/Barcza miała miejsce groźnie wyglądająca kolizja drogowa. W zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe – Citroen oraz Skoda, którymi podróżowały dwie osoby.

Jak ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z olsztyńskiej drogówki, odpowiedzialna za zdarzenie drogowe była 64-letnia kierująca osobowym citroenem, która nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu ul. Krasickiego w kierunku ul. Synów Pułku 32-letniemu kierowcy osobowej skody. Na skutek uderzenia, auto kierowane przez 32-latka przewróciło się na dach i zatrzymało kilkanaście metrów od miejsca zdarzenia. Lewy pas ruchu ul. Krasickiego przez ponad godzinę był wyłączony z ruchu.

Źróło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Andrzej Duda ponownie prezydentem RP

Dziś (13.07) wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne