Bezpiecznie na meczu Stomil Olsztyn – GKS Tychy

Bezpiecznie na meczu Stomil Olsztyn – GKS Tychy

- Kategoria: Na sygnale
0

20140811-091346.jpg

9 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Piłsudskiego w Olsztynie rozpoczął się mecz pomiędzy pierwszoligowymi drużynami z Olsztyna i Tych.

Już od wczesnych godzin porannych policjanci z olsztyńskiego Oddziału Prewencji Policji przygotowywali się na przyjazd kibiców ze Śląska, których, by nie doszło do żadnego incydentu, konwojowali od granic województwa. Również zaangażowani w zabezpieczenie meczu byli policjanci z Oddziałów Prewencji Policji z Bydgoszczy, którzy przyjechali ze swoimi kibicami na mecz.

W zabezpieczeniu zaangażowani byli również policjanci wchodzący w skład Nieetatowych Pododdziałów Policji z Olsztyna, Mrągowa, Szczytna i Kętrzyna, a także kryminalni. Nie zabrakło również przewodników z psami. Funkcjonariusze ruchu drogowego dbali o to, by ruch na drogach dojazdowych, skrzyżowaniach odbywał się bez utrudnień, tak, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

Ostatecznie mecz, na którym było około 3 tys. kibiców, przebiegał spokojnie, w sportowej atmosferze. Policjanci nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Źródło,fot.: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Odbiór rozbudowanej szkoły i obserwatorium astronomicznego w Dywitach

Obserwatorium astronomiczne z obrotową kopułą, dwa nowe oddziały