Automaty hazardowe wstawił we własnym mieszkaniu

Automaty hazardowe wstawił we własnym mieszkaniu

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KASfot. KAS

Nowy sposób urządzania nielegalnych gier hazardowych. W Jezioranach funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej wykryli punkt z grami hazardowymi urządzony w prywatnym mieszkaniu.

Wzmożone i skuteczne działania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej spowodowały, że znacząca część punktów z nielegalnym hazardem została zamknięta. Co jakiś czas pojawiają się jednak coraz wymyślniejsze sposoby ukrywania takiej działalności. Pod koniec ubiegłego tygodnia olsztyńscy celnicy odwiedzili Jeziorany gdzie, w godzinach popołudniowych, weszli do mieszkania prywatnego. Z naszych informacji wynikało bowiem, że odwiedzają je osoby, które można było podejrzewać, że oddają się hazardowi.

Z pozoru nic nie wskazywało na nielegalną działalność. Było to bowiem zwykłe mieszkanie, pierwsze pomieszczenie wyglądało jak przeciętny pokój mieszkalny – regał, tapczan, telewizor. Z tego pokoju przechodziło się jednak do drugiego, urządzonego już jak klasyczny punkt hazardowy – kamera internetowa, dwa automaty oferujące gry hazardowe.

Oba urządzenia zatrzymano zaś wobec organizatora hazardu wszczęto postępowanie karne – za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności . Dodatkowo prowadzone będzie też postępowanie administracyjne – w tym przypadku kara wynosi 100 tys. od automatu – informuje Ryszard Chudy z IAS w Olsztynie

Źródło: KAS

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s