Aura Centrum zaprasza mamy na letnie treningi z dziećmi

Aura Centrum zaprasza mamy na letnie treningi z dziećmi

aura-treningi1

Lato to najlepszy czas, by na dobre zaprzyjaźnić się ze sportem. I to nie tylko wtedy, gdy ma się dużo wolnego czasu. W sierpniowe wtorki  Aura Centrum Olsztyna zaprasza wszystkie zabiegane mamy razem z pociechami na bezpłatne, otwarte treningi na świeżym powietrzu!

Każda mama wie, że codzienna opieka nad dzieckiem oznacza często brak czasu dla siebie, tym bardziej na aktywność fizyczną. Aby ułatwić mamom trening Aura Centrum Olsztyna zaprasza w sierpniu na cztery darmowe treningi na świeżym powietrzu, w których panie będą mogły uczestniczyć wraz z dziećmi – nawet tymi najmniejszymi, w wózkach.

W sporcie najważniejsza (a zarazem niezwykle trudna) jest decyzja o tym, by zacząć trenować. Mamy to taka grupa, która często nawet nie musi szukać wymówek, by nie pójść na ćwiczenia czy do siłowni – zadań w ciągu dnia jest tyle, że na myślenie o sporcie brak po prostu czasu. Mam nadzieję, że uda nam się sformować grupę pań, które udowodnią, że zwykły, codzienny spacer też jest świetną okazją do zadbania o formę – mówi trener Paweł Pszczółkowski, który poprowadzi spotkania dla mam. Paweł to olsztynianin, zawodnik i­ trener biegania w zespole Pszczółkowski Team oraz inicjator licznych spotkań edukacyjnych o tematyce zdrowego i aktywnego trybu życia.

Aura Centrum zaprasza wszystkie mamy z wózkami w sierpniowe wtorki: 1.08, 8.08, 22.08 i 29.08 na godz. 11.00 (zbiórka w przed wejściem do centrum od strony Empiku). Po godzinnym treningu w Parku Centralnym, Aura zaprasza wszystkie uczestniczki na świeży sok w lodziarni Grycan. Każda z pań otrzyma także drobne upominki od sklepu Smyk. W przypadku deszczu i niesprzyjającej pogody treningi odbędą się na poziomie 2 Aura Centrum (dawna kawiarnia Gunga).

Lokalizacja w sercu miasta, bliskość Parku Centralnego i fakt, że potrzeby kobiet są nam bardzo bliskie – to wszystko wpłynęło na decyzję naszego zespołu o zapoczątkowaniu spotkań dla mam, które mimo szalonego tempa życia chcą być zdrowe i aktywne. Treningi na świeżym powietrzu razem z dziećmi to świetna okazja, by zrobić coś dla siebie, a jednocześnie spotkać nowe osoby, które są na podobnym etapie życia. Mamy nadzieję, że taka forma aktywności spotka się z dużym zainteresowaniem olsztynianek – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

treningi-aura

Źródło: mat. prasowe

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Podpisano umowę na dostawę do Olsztyna nowych tramwajów

 Dziś (18 lipca) w Urzędzie Miasta została podpisana