Alicja Bachleda – Curuś otworzyła festiwal filmowy w Giżycku

Alicja Bachleda – Curuś otworzyła festiwal filmowy w Giżycku

- Kategoria: Ciekawostki
0

fot. mat. prasowefot. mat. prasowe

Na zaproszenie organizatorów festiwalu Visa Kino Letnie w środę, 5 lipca, w Giżycku gościła Alicja Bachleda-Curuś.  W Kinie Nowa Fala spotkała się z miłośnikami kina, została matką chrzestną katamaranu turystycznego Alicja i uroczyście zainaugurowała giżycką odsłonę najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.  

W niedawno otwartym Kinie Nowa Fala w Giżycku gwiazda towarzyszyła polskiej premierze kinowej filmu znanego producenta i reżysera Spike’a Lee „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym zagrała główną rolę. Po projekcji, wszyscy miłośnicy jej talentu, rozmawiali z aktorką, robili sobie zdjęcia, a z kina wychodzili z wymarzonym autografem.

Po projekcji, gwiazda udała się do portu Żeglugi Mazurskiej, gdzie ochrzciła turystyczny katamaran imieniem Alicja.

Wieczorem, w Ekomarinie, hollywoodzka gwiazda otworzyła giżycką edycję festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.
W uroczystości wzięli udział również Burmistrz Giżycka, Wojciech Karol Iwaszkiewicz; Paweł Adamski, twórca i organizator festiwalu, a także Adrian Kurowski – dyrektor Visa w Polsce.

W Giżycku nad jeziorem Niegocin, gdzie już po raz trzeci stanął wielki ekran i kilkaset leżaków, mieszkańcy i turyści, będą mogli bezpłatnie oglądać plenerowe projekcje, w środowe i czwartkowe wieczory, przez całe wakacje. Tradycyjnie już, dzięki festiwalowej częstotliwości radiowej, żeglarze będą mogli również zawijać do portu i oglądać filmy z zacumowanych w Ekomarinie jachtów.

Wejdź na www.Kino.Visa.pl, sprawdź nasz repertuar, głosuj w Plebiscycie Publiczności i wygrywaj atrakcyjne nagrody oraz dowiedz się, gdzie w Sopocie, Zakopanem i Giżycku czekają na Ciebie festiwalowe atrakcje

Spotkanie z publicznością w kinie Nowa Fala

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (1)

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (2)

Spotkanie z publicznością w kinie Nowa Fala. Burmistrz Giżycka – Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Alicja Bachleda-Curuś, Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (3)

Katamaran Alicja

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (4)

Alicja Bachleda-Curuś – chrzest katamaranu Alicja

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (5)

Inauguracja festiwalu Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017 w Giżycku. Burmistrz Giżycka – Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Alicja Bachleda-Curuś, Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu, Adrian Kurowski – Dyrektor Visa w Polsce, Magdalena Felis – Prowadząca Galę

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (6)

Visa Kino Letnie – Giżycko 2017

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (7)

Kino Nowa Fala w Giżycku. Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu, Alicja Bachleda-Curuś, Wojciech Karol Iwaszkiewicz – Burmistrz Giżycka

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (8)

Spotkanie z publicznością w kinie Nowa Fala. Alicja Bachleda-Curuś i Magdalena Felis

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (9)

Chrzest katamaranu Alicja

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (10)

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (11)

Statek pasażerski w porcie Giżycko

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (12)

Inauguracja festiwalu Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane 2017 w Giżycku. Burmistrz Giżycka – Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Alicja Bachleda-Curuś, Adrian Kurowski – Dyrektor Visa w Polsce; Paweł Adamski – organizator i twórca festiwalu.

bachleda-curus-festiwal-filmowy-gizycko17 (13)

Źródło: mat. prasowe kinoletnie.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Odbiór rozbudowanej szkoły i obserwatorium astronomicznego w Dywitach

Obserwatorium astronomiczne z obrotową kopułą, dwa nowe oddziały