54-latka przekroczyła dozwoloną prędkość na ul. Sielskiej. Straciła prawo jazdy

54-latka przekroczyła dozwoloną prędkość na ul. Sielskiej. Straciła prawo jazdy

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-drogowka

Ze swoim prawem jazdy, na okres 3 miesięcy, musiała pożegnać się mieszkanka województwa pomorskiego. 54- latka na ul. Sielskiej przekroczyła dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

Nadmierna prędkość prowadzi do wielu wypadków, również tych tragicznych w skutkach. Tylko w 2016 roku na terenie Olsztyna doszło do ponad 460 zdarzeń drogowych, których przyczyną była właśnie zbyt szybka jazda. Mimo prowadzonych działań informacyjnych oraz akcji profilaktycznych wciąż wielu kierowców zbyt mocno dociska pedał gazu w terenie zabudowanym.

Przykładem może być mieszkanka województwa pomorskiego, którą do kontroli zatrzymali policjanci olsztyńskiej drogówki wczoraj (03.09) około godz. 18:00. 54- latka jadąc ulicą Sielską rozpędziła się do 112 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy i nałożyli na nią mandat karny.

Źródło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policjanci zlikwidowali plantację i zabezpieczyli ponad 300 krzaków marihuany

Drobiazgowa praca operacyjna mrągowskich policjantów przyniosła efekty w