50. urodziny basenu przy ul. Głowackiego

50. urodziny basenu przy ul. Głowackiego

50-basen

Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na wyjątkową uroczystość jaką jest 50-lecie Zespołu Obiektów przy ul. Głowackiego w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy osoby, które pamiętają czasy młodości basenu, osoby dziś korzystające z obiektu, osoby zaprzyjaźnione z OSiR oraz wszystkich mieszkańców Olsztyna, którzy mają ochotę celebrować urodziny w przyjemny i aktywny sposób.

Zapraszamy na przepyszny tort, przygotowane atrakcje oraz nieodpłatne korzystanie z basenu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy animacje na basenie oraz akcesoria do zabaw w wodzie – zachęca OSiR.

Od tego dnia tj. od 29 kwietnia w każdą sobotę i niedzielę na basenie przy ul. Głowackiego i przy ul. Mariańskiej od godziny 12.30 do 15.30 – będzie można korzystać z godzinnego pobytu na basenie – w cenie promocyjnej – 6 zł/bilet normalny i 5 zł/bilet ulgowy oraz korzystać z zabawek dla dzieci.

50-lat-osir-basen

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Ponad 41 mln zł dotacji na gospodarkę wodno-ściekową w aglomeracji olsztyńskiej

Olsztyn otrzyma 41,5 mln zł unijnej dotacji na