Piłka nożnaSport

Zmiany w Radzie Nadzorczej i Zarządzie spółki Stomil Olsztyn S.A.

Piotr Gajewski i Tymon Zastrzeżyński dołączyli do Rady Nadzorczej, a Ireneusz Gajewski do zarządu Stomilu Olsztyn. To najważniejsze decyzje sobotniego zebrania w klubie.

W sobotę (29 czerwca) odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Stomil Olsztyn S.A. oraz posiedzenie Rady Nadzorczej. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do struktury dołączyli Piotr Gajewski i Tymon Zastrzeżyński, którzy uzupełnili skład nowej Rady Nadzorczej. Oprócz nich w składzie pozostali Marcin Burza i Michał Żukowski – przewodniczący Rady. Tym samym z pełnionej funkcji odwołano Przemysława Bastka, któremu dziękujemy za zaangażowanie i pracę na rzecz „Dumy Warmii”.

Nowo powstała Rada Nadzorcza powołała również nowego wiceprezesa zarządu. Został nim Ireneusz Gajewski, którego olsztyńscy kibice mogą kojarzyć z działalności portalu sport.egit.pl. Jednocześnie z dniem 30 czerwca 2024 roku zakończyła się delegacja Michała Żukowskiego do zarządu spółki.

To kolejny mały krok zwiastujący dalsze zmiany – tłumaczy Piotr Gajewski. – Wspólnie z Tymonem jesteśmy blisko osiągnięcia porozumienia, na bazie którego zostaniemy współwłaścicielami klubu. W praktyce na rzecz Stomilu działamy jednak od kilku tygodni.

Przypomnijmy, że Piotr Gajewski to znany w lokalnym środowisku piłkarskim przedsiębiorca z Olsztyna, właściciel m.in. agencji PR-owej i marketingowej renton.media. Tymon Zastrzeżyński to z kolei współzałożyciel m.in. działającej w branży finansowej Grupy Loando, która kilka lat temu była jednym ze sponsorów Stomilu. Również pochodzi z Olsztyna.

Źródło: stomilolsztyn.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*