Zmiany w komunikacji miejskiej od 29 maja i otwarcie ul. Wyszyńskiego

- Kategoria: Wiadomości
0

Od poniedziałku 29 maja 2023, od pierwszych kursów porannych linia 141 wraca na stałą trasę po ul. Wyszyńskiego w obu kierunkach. Przywrócone zostają przystanki „Piłsudskiego” na ul. Wyszyńskiego (w obu kierunkach), które funkcjonować będą wyłącznie dla linii 141.

Również od dnia 29 maja 2023 w rozkładzie jazdy dni robocze (od poniedziałku do piątku) utworzone zostaną dodatkowe kursy linii tramwajowej 2 mające na celu wzmocnienie obsługi komunikacyjnej w godzinach występowania największych potoków pasażerskich.

Nowe rozkłady jazdy dostępne są w zakładce „rozkład jazdy

Ponadto 29 maja 2023 od ok. godz. 8:00, w związku z pracami budowlanymi, przesunięty zostanie przystanek „Wrocławska” w kierunku ul. Limanowskiego. Tymczasowy przystanek będzie się znajdował ok. 170 m wcześniej, przed skrzyżowaniem z ul. Toruńską. W związku ze zmianą lokalizacji przystanku, nie będzie on obowiązywał dla linii 124 i 131 – najbliższy przystanek dla tych linii w kierunku ul. Limanowskiego to „Szewczenki” na ul. Jagiellońskiej.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zakładanie ogrodów Warszawa

Kompleksowe Zakładanie Ogrodów w Warszawie: Tworzenie Przestrzeni Pięknych