Olsztyn Green Festival. Zmiany w funkcjonowaniu Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel

- Kategoria: Wiadomości
0

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że już w niedzielę 7 sierpnia startują przygotowania do Olsztyn Green Festivalu 2022, a wraz z nimi wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.

W niedzielę, 7 sierpnia organizator imprezy rozpoczyna budowę dużej sceny nad jeziorem Ukiel, a co za tym idzie Kąpielisko nr 2 i infrastruktura przy boiskach do siatkówki plażowej zostanie tego dnia wyłączona z użytkowania. W związku z budową małej sceny, od poniedziałku 8 sierpnia nie będzie możliwości korzystania z plaży Premium. Natomiast pozostała część terenu, wraz z Kąpieliskiem nr 1, Wodnym Placem Zabaw oraz wypożyczalnią sportową i parkingami, zostanie zamknięta od środy 10 sierpnia od godzin porannych.

W trakcie trwania OGF 2022 normalnie będzie funkcjonowała wypożyczalnia sprzętu pływającego, dojście do wypożyczalni zostanie szczegółowo oznaczone.

Utrudnienia i ograniczenia potrwają do 15 sierpnia.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Studencie, pamiętaj o ubezpieczeniu – komunikat NFZ

Zaczynasz studia? Wracasz na kolejny rok nauki po