Zespół Tkactwa Artystycznego zaprasza na wystawę swoich prac

- Kategoria: Kultura
0

Zespół Tkactwa Artystycznego działający w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza na wystawę swoich prac.

Siedemnaście pań (Halina Buczyńska, Elżbieta Fedor, Anna Gregorczyk, Wanda Hoffmann, Iwona Klicka, Anna Krajewska, Urszula Kułakowska, Krystyna Kurgan, Czesława Lisica, Krystyna Maklakiewicz, Krystyna Matejewska, Grażyna Młynarczyk, Lucyna Połonkiewicz, Urszula Serafińska, Wiesława Szlachtowicz, Renata ŚLiwka, Barbara Ziniewicz) pokażą tkaniny powstałe w ostatnim okresie. Są wśród nich dwie wyjątkowe prace zmarłej koleżanki Grażyny Młynarczyk.

Wystawa prezentuje też prace sześciu pań z Dobrego Miasta, które należą do Uniwersytetu Każdego Wieku i od października 2014 r. tkają w starej odremontowanej kamieniczce przy Baszcie Bocianiej (Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście).

Zespół Tkactwa Artystycznego oraz Grupę z Dobrego Miasta prowadzi artysta plastyk Maria Rubik-Grabska.

Wernisaż: 4 lipca 2015 r., godz.11.00. Wystawę można oglądać do końca miesiąca.

Wstęp do Galerii jest wolny.

Zajęcia z tkactwa odbywają się w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie w każdy poniedziałek (16.00-20.00).

Informacje i szczegóły: Tel. 89 513 17 38 (Pracownia Plastyczna), 89 513 17 34 (centrala)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Warmia i Mazury otrzymały prestiżowy tytuł Perły Samorządu

Spośród zgłoszeń nadesłanych z całej Polski, kampania promocyjna