Zderzenie dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 507 pod Ornetą

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.pl

W piątek (10.12.2021r.) o godzinie 06:25 oficer lidzbarskiej policji został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 507 w okolicach miejscowości Karbowo.

Jak wstępnie ustalono, 25-letni kierujący pojazdem marki BMW jadąc od strony Ornety w kierunku Dobrego Miasta rozpoczął manewr wyprzedzania pojazdu marki Opel. Po wykonaniu manewru, z nieznanych dotąd przyczyn, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo, a następnie w nadjeżdżający pojazd Opel. 25-latka z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana na czas pracy służb ratunkowych.

Policja kolejny raz apeluje o szczególną ostrożność i zdjęcie nogi z gazu przez kierujących pojazdami z uwagi na zmienne warunki pogodowe. Śliska i mokra nawierzchnia dróg to ogromne wyzwanie dla kierowców. Lepiej zwolnić i dojechać do celu kilka minut później, niż narażać siebie i innych na niebezpieczne sytuacje na drodze.

Źródło: KWP Olsztyn

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się