Ciekawostki

Zarezerwuj chwilę dla siebie – spotkania Douglas Beauty Street 2014 w Aura Centrum Olsztyna

Czasem warto na chwilę zatrzymać się, odetchnąć i zarezerwować czas tylko dla siebie. Z tą właśnie myślą perfumerie Douglas stworzyły cykl indywidualnych spotkań z ekspertami pod hasłem „Douglas Beauty Street”, dla kobiet które chcą poddać się metamorfozie i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie make upu, pielęgnacji i najnowszych trendów w makijażu.

W drugiej już edycji projektu, zaplanowano cykl kilkudziesięciu spotkań w perfumeriach Douglas na terenie całej Polski. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Olsztynie dniach 18 – 20 września 2014 w Perfumerii Douglas w Aura Centrum Olsztyna.

Czas na zmiany

Zmiana fryzury, perfekcyjny makijaż oraz odpowiedni zapach potrafią czynić cuda. Z tego właśnie powodu perfumerie Douglas dla każdej kobiety przygotowały wyjątkowe spotkania z najlepszymi specjalistami marek kosmetycznych, podczas którego przejdą one kompleksową metamorfozę. Makijażyści, styliści fryzur, konsultanci ds. pielęgnacji i eksperci ds. zapachów wydobędą piękno każdej kobiety i sprawią, że w tym dniu będzie się czuła wyjątkowo. Spotkania z ekspertami są otwarte po uprzedniej rezerwacji miejsca.
Na zakończenie metamorfozy, każda z uczestniczek wydarzenia, która zakupi kosmetyki marek partnerskich Douglas Beauty Street będzie miała możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Wszystkie Panie chętne do zmiany swojego wizerunku mogą zarezerwować termin spotkania w Perfumerii  Douglas w Aura Centrum Olsztyna lub pod nr tel.: 81 532 70 15.

Zapisz się już dziś na swoją metamorfozę!

Zadzwoń do wybranej perfumerii lub umów się na miejscu.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*