Na sygnale

Zaginął 51-letni mieszkaniec Olsztyna

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionego Arkadiusza Bonawenturskiego. 51-latek ostatni raz kontaktował się z rodziną 16 lutego 2023 roku. Mężczyzna może przebywać na terenie Danii. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 51-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania zaginionego Arkadiusza Bonawenturskiego. 51-letni mieszkaniec Olsztyna ostatni raz kontaktował się z rodziną telefonicznie 16 lutego 2023 roku. Później kontakt się urwał. Olsztyńscy policjanci informację o zaginięciu mężczyzny otrzymali od rodziny w ubiegły piątek (31.03.2023). Trwają czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 51-latka. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może znajdować się na terenie Danii. Policjanci nie wykluczają, że może również przebywać w Olsztynie.

Arkadiusz Bonawenturski jest średniej budowy ciała, ma 173 cm wzrostu, włosy krótkie ciemny blond. Z otrzymanych informacji wynika, że z mężczyzną może być utrudniony logiczny kontakt oraz może prowadzić tułaczy tryb życia.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 51-latka, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605-549-341.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*