Zaginął 45-letni mieszkaniec Olsztyna

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. mat. KMP Olsztyn

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionego Wojciecha Pinkosza. 45-latek w sierpniu 2022 roku wyszedł z domu przy ul. Sarnowskiego w Olsztynie i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Mężczyzna najprawdopodobniej przebywa na terenie Niemiec. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 45-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania zaginionego Wojciecha Pinkosza. 45-latek 14 sierpnia 2022 roku wyszedł z domu przy ul. Sarnowskiego i od tamtej poru nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie Niemiec. Miał on być widziany w jednym z hoteli na terenie Berlina. Policjanci nie wykluczają, że 45-latek może przebywać również na terenie Polski.

Wojciech Pinkosz jest średniej budowy ciała, ma 170 cm wzrostu, włosy jasne krótkie, oczy koloru szarego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia 45-latka proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się