Na sygnale

Zaginął 21-letni mieszkaniec Olsztyna

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionego 21-latka. Arkadiusz Bartoszewicz ostatni raz był widziany 14 listopada 2022 roku przy ul. Małeckiego w Olsztynie. Od tamtej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 21-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania zaginionego Arkadiusza Bartoszewicza. 21-latek w dniu 14 listopada 2022 roku wyszedł z domu przy ul. Małeckiego w Olsztynie i od tamtej poru nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Informację o zaginięciu mężczyzny policjanci otrzymali od jego ojca w ubiegły wtorek (29.11.2022). Trwają czynności mające na celu ustalenia miejsca pobytu 21-latka. Z relacji rodziny wynika, że ze względu na stan zdrowia z mężczyzną może być utrudniony kontakt i może zachowywać się nieracjonalnie.

Arkadiusz Bartoszewicz jest szczupłej budowy ciała, ma 190 cm wzrostu, włosy krótkie blond.

Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może prowadzić tułaczy tryb życia i podróżować po różnych częściach kraju. Nie wykluczone, że zaginiony przebywa na terenie Olsztyna.

W imieniu rodziny oraz własnym zwracamy się do każdego, kto może mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego Arkadiusza Bartoszewicza o kontakt telefoniczny pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*