Wystawa fotografii Magdaleny Szurek „Warmiokreacja”

- Kategoria: Kultura
0

Wyjątkowy krajobraz Warmii i Mazur, bogactwo przyrodnicze i historyczne, zainspirowało autorkę do stworzenia projektu, który powstawał w ciągu ostatnich trzech lat.

Bajkowy klimat naszego regionu przeistoczył się w scenę, na której przeprowadzono teleportację w inny wymiar rzeczywistości, wykreowany przez niezwykłe osoby współtworzące i nadające charakter całemu przedsięwzięciu. Ważnym elementem sesji zdjęciowych, była również niecodzienna atmosfera radości oraz korelacja z niekonwencjonalną formułą krajobrazową. Rezultatem jest cykl fotografii-opowieści, które zapraszają widza do innego świata.

Współtwórcy projektu:
Grzegorz Pepe Pepłowski, BIAŁY TEATR czyli: Marta Andrzejczyk , Agnieszka Reimus – Knezevic i Izabela Mańkowska- Salik, oraz Sebastian Stanisław Twardziak, Jacek Filipowicz, Sebastian Banaszek, Sławomir Cellmer, Arkadiusz Jakszewicz, Jarosław Poliwko, Iga Bielak-Andrzejczyk, Anna Cellmer, Karolina Palka, Monika Pietkiewicz, Sylwia Sajewicz, Grzegorz Czech, Darren Mark Douglas, Andrzej Szymański, Robert Laskowski, Piotr Łukaszuk i Bartek.K

Magdalena Szurek w swoim dorobku ma kilka wystaw indywidualnych oraz liczne wystawy zbiorowe. Jest laureatką konkursów fotograficznych, których efektem są publikacje  prasowe w kraju i za granicą oraz wystawy pokonkursowe.

Wystawę „Warmiokreacja” będzie można oglądać w Galerii Foyer Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie przy
ul. 1-go Maja 4. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek (18 grudnia) ok. godz. 20.00 w antrakcie spektaklu „Boeing boeing”. Wystawę będzie można oglądać do końca stycznia 2016 r.

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się