Polecane artykuły

Wyposażenie wnętrz i promocja w branży HoReCa. Co warto wiedzieć?

Kto miał do czynienia z branżą hotelarską i gastronomiczną, wie zapewne, że jest ona dość specyficzna, jeśli chodzi o jej reklamowanie. By wybić się z ofertą, należy nie tylko oferować wysokiej jakości usługi, lecz również stworzyć do tego estetyczne i dopasowane do współczesnych standardów miejsce. Zarówno hotel, hostel, jak i restauracja powinny przyciągać gości profesjonalną obsługą, korzystnymi cenami, a dodatkowo stylowo zaprojektowanym, komfortowym i funkcjonalnym wnętrzem. O wyposażenie Twojej przestrzeni hotelowej lub gastronomicznej może zadbać renomowana firma KMW-INVEST!

Jak zaaranżować hotel zgodnie ze współczesnymi trendami?

Często to pytanie zadają sobie właściciele tego typu obiektów. Nieważne, czy to mały, czy duży budynek, musi być on modnie urządzony, designerski, a przy tym funkcjonalny, by przypadł do gustu gościom i by Ci chętnie do niego wracali oraz polecali go innym. Ceniona na rynku firma KMW-INVEST specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu mebli hotelowych – https://kmw-invest.pl/meble-hotelowe/. A wśród najczęściej zamawianych są lady do recepcji czy wyposażenie pokoi.

To profesjonalne realizacje, które wyróżniają się wytrzymałością i zachowują dobry stan przez lata użytkowania. Do ich produkcji firma wykorzystuje bowiem najlepszej jakości materiały. Co więcej, każdy projekt można dostosować do specyfiki pomieszczenia i wytycznych zamawiającego.

Z KMW-INVEST wyposażysz w modne i praktyczne meble również przestrzeń restauracyjną, o czym dowiesz się więcej w zakładce: https://kmw-invest.pl/meble-do-restauracji/.

Jak zagospodarować lokal gastronomiczny?

Dobra kuchnia i świeże składniki to nie wszystko, by osiągnąć sukces. Aby wybić się ze swoją ofertą restauracyjną, musisz zadbać również o wystrój lokalu. Ten powinien być estetyczny, a przy tym funkcjonalny i komfortowy. Taki efekt możesz uzyskać, korzystając z oferty firmy KMW-INVEST, produkującej nowoczesne stoiska gastronomiczne – https://kmw-invest.pl/stoiska-gastronomiczne/. Wśród mebli do restauracji oferowanych przez tę markę są bary, stoliki z krzesłami, stojaki. Dzięki temu każdy ma możliwość stworzyć w swoim lokalu wygodną, a przy tym praktyczną przestrzeń, która będzie przyciągać nowych i przychodzących po raz kolejny gości. W swojej ofercie firma KMW-INVEST przygotowała również stanowiska handlowe – https://kmw-invest.pl/stoiska-handlowe/.

Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z jej przedstawicielami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykonywanych realizacjach lub złożyć spersonalizowane zamówienie.

Artykuł zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*