Wykonując prace drogowe uszkodził linię energetyczną i dom

- Kategoria: Na sygnale
0

W Więckowie podczas przebudowy drogi doszło do zerwania linii energetycznej i uszkodzenia stojącego w pobliżu budynku. Na miejscu pracowali nidziccy policjanci oraz Inspektor Nadzoru Budowlanego. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Wczoraj (26.05.2022 r.) około godz. 10:30 dyżurny nidzickiej jednostki policji został poinformowany o zdarzeniu, do którego doszło w Więckowie. Z ustaleń policyjnego patrolu wynikało, że w wyniku prowadzonych prac związanych z nakładaniem masy bitumicznej na drodze naczepa zaczepiła o linię energetyczną biegnącą do budynku mieszkalnego. Skutkowało to uszkodzeniem części szczytu budynku, do którego przymocowana była linia energetyczna.

W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki oraz Inspektor Nadzoru Budowlanego. Teraz policjanci będą ustalać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (ap/rj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dach Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie zostanie wyremontowany

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się