Wybił łokciem szybę w autobusie. Policja publikuje wizerunek mężczyzny [VIDEO]

- Kategoria: Na sygnale
1

Olsztynscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie mienia. Do zdarzenia doszło w autobusie na terenie miasta. Wartość strat to ponad 2,5 tysiąca złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia mienia tj. wybicie szyby w drzwiach autobusu o łącznej wartości strat ponad 2,5 tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 13 listopada 2022 roku w autobusie, który zatrzymał się na przystanku na ul. Armii Krajowej w Olsztynie. Niepokorny pasażer przy wyjściu wybił prawym zgiętym łokciem szybę w jednym ze skrzydeł środkowych drzwi autobusu.

W trackie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu na którym widać mężczyznę szczupłej budowy ciała w czapce z daszkiem, o ciemnych włosach, ubranego w kurtkę koloru czarnego i spodnie koloru czarnego.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 73 138 30, 47 731 34 24, 47 731 34 64  lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Facebook Comments

1 Komentarz

  1. Krycha co palce w dupe wpycha

    Mocny towar brał, włączył tryb nieśmiertelności, teraz jest gwiazda internetu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Drogowe podsumowanie weekendu

W ubiegły weekend na drogach Olsztyna i powiatu